ARHIVA ELECTRONICĂ → www.aegrm-timis.ro

Mergi la prima pagină.

MOȚEC ȘTEFAN

CABINET DE AVOCAT

societate profesională de avocatură

"Ca semn al aprecierii serviciilor, cu acordul d-voastră, vă informăm că vom recomanda şi în viitor serviciile juridice prestate de către cabinetul d-voastră de avocatură partenerilor noştri din Slovacia care vor decide să desfăşoare activităţi comerciale în România."

Traduceri autorizate și profesionale (cehă/română)

Copyright © 2007 - Moțec Ștefan - Cabinet de avocat. Toate drepturile rezervate. Termeni şi condiţii.

ACASĂ PREZENTAREA CABINETULUI SERVICII OFERITE REFERINȚE CLIENȚI CONTACT

Română

English

Čeština

Contact

Dacă înţelegeţi să apelaţi la serviciile noastre juridice, doriţi să colaborăm sau pur şi simplu aveti o întrebare la care credeţi că vă putem răspunde, vă rugăm să ne contactaţi completând formularul din partea dreaptă sau trimiţând un e-mail direct la una din adresele de e-mail de mai jos. Vă mulțumim!

Echipa noastră

Moțec Ștefan

Cabinet de avocat

Str. Remus, Nr.7A, Apt.2-3,

300 194, Timișoara

Județul Timiș, România

Moțec Ștefan

+40 726 121 219

stefan.motec@avocatmotec.ro

Mara Andreea

+40 740 067 777

andreea.mara@avocatmotec.ro

Lăcătuş Igor

+40 743 209 000

igor.lacatus@avocatmotec.ro

Dobra Raluca

+40 740 285 555

raluca.dobra@avocatmotec.ro

Borgovan Sofia

+40 740 327 777

sofia.borgovan@avocatmotec.ro

Rohnean Dragoș

+40 756 455 125

dragos.rohnean@avocatmotec.ro

Monica Moțec

+40 721 248 606

monica.motec@avocatmotec.ro

Racz Bianca

+40 728 916 937

bianca.racz@avocatmotec.ro

Roșianu Isabela

+40 740 327 777

isabela.rosianu@avocatmotec.ro

Suciu Lorena

+ 40 756 143 990

lorena.suciu@avocatmotec.ro

Neaga Carmen

+40 747 260 000

carmen.neaga@avocatmotec.ro

Moțec Simona

+40 729 088 426

simona.motec@avocatmotec.ro

Gurtler Robert

+40 722 976 826

arhiva@avocatmotec.ro

Dima Mihaela

+40 743 204 000

mihaela.dima@avocatmotec.ro


Paunovici Filip

+40 747 107 107

filip.paunovici@avocatmotec.ro


+40 356 179 038

office@avocatmotec.ro